آشنایی با تیم پردیس سلاله

منابع انسانی سلاله، هسته ی اصلی این خانواده ی بزرگ است. معلم، مربی و مدیر در مجموعه ی سلاله، تسهیل گری است که مسیر یادگیری و توانمند شدن را برای کودکان، خانواده ها و نیروها فراهم می کند. از آنجا که آموزش های دانشگاهی در رشته های مرتبط، برای پرورش و توانمندسازی یک مربی و معلم کافی نیست و فرآیند صحیحی برای سنجش و ارزیابی دانشجویان در این رشته ها تاکنون وجود نداشته است؛ مجموعه ی سلاله، گزینش منابع انسانی خود را صرفاً محدود به فارغ التحصیلان رشته های مرتبط نکرده و آموزشهای خاص و منحصر به فرد خود را برای منابع انسانی مورد نیاز نیز اجرا می کند. ما معتقدیم معلمان و مربیان که در صف نخست مواجهه با کودکان هستند، باید از نیروهای جوان، خلاق، تلاشگر و باهمّت باشند و نیروهای میانسال و کهنه کار که دهه ها تجربه ی حرفه ای دارند؛ به عنوان مشاور و پشتیبان آنان باشند.

ملاحت آزاده

زهرا روحانی‌نژاد

متین فائزی‌پور

مینا موسوی

مریم احمدی

فریبا سالاری

زینب کاظمی

پریسا صفایی

صفورا مجدآرا

کوثر بهشتی

ریحانه هاشمی

حسنا صالحی

شمیم اعتمادی

شمیم خانی

سپیده میرابراهیم

عطیه مختاری

آتنا رمضانی

مینو استاجی

ماریا لطفیان

کمند مشیری‌ها

نورا آقازاده

فاطمه توسلی

ویدا نوری

سارا هداوند

شادی رضایی

فاطمه احمدی

زری حسن‌پور

لیلا ابراهیمی

مریم میسمی

محبوبه رنجکش

علی‌اصغر میرزایی

الهام موسوی

ملاحت آزاده

صبوری و شکیبایی ام زبانزد خاص و عام است .
در برابر چالش ها، ناکامی ها و ناراحتی ها، ظرف درونی گسترده و گوش شنوایی توام با پذیرش دارم .
لقب “مامان ملاحت” سالهاست که همراهم است .
سازگاری و انطباقم با تغییرات بالاست و این خصلت بارز را دارم که به احوالات دیگران رسیدگی کنم و آنها را در بر گیرم …

زهرا روحانی‌نژاد

معتقدم که انرژی و حال خوب ما مستقیما روی حال و هوای مجموعه و کودکان اثرگذار است. بنابراین همه تلاشم بر این است تا با روی گشاده، حال خوب و خنده های از ته دل، شور زندگی را در فضای مجموعه جاری سازم.
نظم و دقت در جزئیات از ویژگی‌های بارزم به حساب می آید و همه تلاشم را می کنم تا هر کاری را به بهترین شکلی که میتوانم انجام دهم.
متعهدم و برای وظائفم در هر حیطه تلاش مضاعفی دارم.

متین فائزی‌پور

من خوش‌قولم و مسئولیت پذیر. حتما کاری که بهم میسپرین تا آخر زودتر از موعد حتی انجام میشه! آدما رو دوست دارم و برای خوشحال بودنشون تلاش می‌کنم.

مینا موسوی

در اولین سالهای زندگی کودک و تمام چالش‌ها و لذت‌هایشان کنارتون هستم. دیدن اولین قدم‌ها و شنیدن اولین کلمات و کودکان انگیزه‌ای است که خستگی کار با کودک را برایم از بین می‌برد. به مادرها کمک می‌کنم تا هموارترین مسیر رشدی را برای کودکانشان داشته باشند و از مادری بیشترین لذت را ببرند.

مریم احمدی

در کنار کودکان، بوی زندگی را نفس می‌کشم و امید دارم همراه والدین، دنیایی زیباتر بسازیم.
هر قلبی که آرام‌تر و قوی‌تر بتپد، گامی جلو به سمت رسالتم است…

فریبا سالاری

پای تعهد و مسئولیت پذیری که در میان باشد خیلی جدی هستم علی الخصوص در حوزه های مربوط به سلامت و آموزش کودکان. پشتکار و دقتی دارم که باعث می‌شود چیزی از دیدم پنهان نماند. فضای کاری را در عین جدیت، دوستانه حفظ می‌کنم و داشتن تعامل مثبت با همکارام برایم اهمیت خاصی دارد.

زینب کاظمی

فرقی نمی‌کند چندسال دارم، یا اهل کجا هستم و چه تحصیلاتی دارم یا حتی رشته تحصیلی‌ام چیست، فرقی نمی‌کند فرزند چندم خانواده هستم.
من یک انسانم یکی از هزاران هزار انسان، اما بی مانند. همیشه در حال یادگرفتنم. از هر شرایطی برای شناخت بیشتر خودم استفاده می‌کنم زیرا که شناخت خودم باعث شناخت دیگران و مدیریت هرچه بهتر زندگی و روابط خواهد شد. ما همگی یک روحیم در تن‌های مختلف و همه احساسات و افکار مشابه را فقط در موقعیت‌های متفاوتی تجربه می‌کنیم.

پریسا صفایی

در دنیایی که آدم‌های مختلف با توانایی‌ها و ویژگی‌های مختلف زندگی می‌کنند، عادت کردن به تفاوت های فردی‌ و احترام گذاشتن به آنها برایم یک اصل است.

صفورا مجدآرا

هر روز در تلاش هستم تا قدم به قدم و با محبت به سایرین و خودم، دنیا را بهتر زندگی کنم. آنچه من را رنج میدهد،‌ فراموشی خوبی ها و یادآوری نقاط تاریک است. تجربه زیسته ام را مرور میکنم و کوشش می کنم تا در خدمت اهداف سازمان سلاله، بتوانم همراهی مطمئن برای همکارانم و کودکان مجموعه سلاله باشم. معتقدم جز خوبی در این جهان، هیچ چیز مانا نیست و جز مهر ورزی ماموریتی برای بشر وجود ندارد.

کوثر بهشتی

رشد و حال تک تک کودکانم برایم اهمیت دارد و برایشان به صورت فردی زمان می‌گذارم. موقع چالش‌ها ذهن پویایی دارم و می‌توانم به حل مسائل به گونه‌ای دیگر بیندیشم.

ریحانه هاشمی

کودکان هنرمندانی کوچک اما بزرگی هستند. بی‌توجه به تمام خط‌کشی‌هایی که در دنیای بزرگ‌تر‌ها وجود دارد با جسارت رنگ‌ها و طرح‌ها را رسم می‌کنند. در کنار کودکان هستم تا به آن‌ها نشان دهم دنیا بیشتر به هنرمندانی مانند آن‌ها نیاز دارد.
برای دنیایی خلاق،جسور، پر از نقش‌های متفاوت و رنگارنگ به دستان کوچک کودکان چشم دوخته‌ایم.

حسنا صالحی

ما هم مثل شما منتظر هستیم ببینیم اینجا از ایشون چی قراره نوشته بشه !؟ 😁

شمیم اعتمادی

ریاضی را به زبان جدید با کودکان در میان می‌گذارم. مسئولیت‌پذیری کودکان در ذهنم اولویت است. در بحران‌ها، آرامشم را حفظ می‌کنم و به دنبال راه حل‌ می‌گردم.

شمیم خانی

تلاش می‌کنم با کودکانم ارتباط صمیمانه‌ای داشته باشم و نکات آموزشی در تمامی زمینه ها را در قالب بازی به آن‌ها یاد بدهنم. علاوه بر آن استقلال، حل مساله، منظم بودن و مسئولیت پذیری کودکانم نیز در اولویت من است.
همیشه تلاش می‌کنم در نوشتن طرح درس‌هایم خلاقیت داشته باشم و برای بهبود آن‌ها تلاش کنم‌. در اموری که بر من واگذار می‌شود، مسئولیت پذیر هستم و آن‌ها را به پایان می‌رسانم.
مشکلات و سختی‌ها را بزرگ و غیرقابل حل نمی‌بینم و همواره به دنبال راه حل می‌گردم.
در کار گروهی مشارکت خوبی دارم و تلاش می‌کنم گروه را به سمت خوبی هدایت کنم.

سپیده میرابراهیم

در مواقع چالش‌زا با آرامش و صبوری برخورد میکنم.
و شناخت احساسات را با روش جدید و نمایش به کودکان آموزش می‌دهم.

عطیه مختاری

محبت کودکان اصیل و واقعی‌ست، مانند شوق من برای مشاهده‌ی‌ لحظه‌ لحظه‌ی قد کشیدن و رشدشان. کودکان بی‌بهانه مهربانی‌شان را نثار ما بزرگ‌تر‌ها می‌کنند و  رسالتم‌را برگرداندن این حس خوب و ارزشمند به آن‌ها می‌‌دانم.

آتنا رمضانی

میگن خنده و انرژی آدما واگیر داره
سعی میکنم صبحا ها لبخند و انرژی خوب به کودکان عزیزم هدیه بدم.

مینو استاجی

فکرم به همه جهان بگردید
وز گوشهٔ صبر بهترم نیست…

مشتاق هستم که در کلاس ها در کنار آموزش فعالیت های مختلف و آشنایی کودکان با انواع مهارت های زندگی، آنها را با چاشنی زندگی؛ صبور بودن آشنا کنم که کلید رسیدن به خواسته هایشان باشد.

ماریا لطفیان

صدای خندیدن‌ بچه‌ها برایم زیباترین صداست. دوست دارم کودکان همان‌قدر که وقتی خوشحال هستند می‌خندند در زمان‌هایی که ناراحت‌هستند،ترسیدند یا عصبانی هستند بتوانند احساسات خودشان را بشناسند تا کم‌کم با قدرت درونی شگفت‌انگیزشان برای مواجهه با موقعیت‌های زندگی آشنا شوند‌. در کنار کودکان زندگی کردن را مرور میکنم.

کمند مشیری‌ها

به نظرم خیلی صبور ، سازگار ، آروم ، گاهی زود رنج و حساس، به شدت احساساتی 😂 و مهربون…، گاهی اوقات ناراحتی های کوچیک رو خیلی به دل میگیرم و خیلی زود هم فراموش میکنم دوست ندارم هیچکس ازمن یا رفتارم و کارم ناراحت بشه. همراه دیگرانم و دوست دارم چیزهایی که بلدم رو به اطرافیان یاد بدم. دوست دارم همیشه خودم و تیم مون در حال پیشرفت و جلو رفتن باشه و یکنواختی اذیت کننده است برام. به نظرم زمان بحران ، می تونم استرسم رو تا حدودی کنترل کنم و راه حل براش پیدا کنم.

نورا آقازاده

عاشق بچه‌ها، کتاب های خوب، پیاده روی‌های طولانی، موسیقی و تئاترم. پرکردن ساعت روزهام وقتی کنار بچه‌ها هستم حکم پرشدن باتری زندگی‌ام رو داره و در کنارشون بودن برام یعنی دیدن حس تازه‌ی زندگی، در هرقدمشون. به عنوان مربی کودکان زیرسه سال کنار این فرشته‌های کوچولو هر روزم رو پر از حال خوب زندگی میکنم و از این بابت خیلی خوشحالم.

فاطمه توسلی

هنر را با توجه به علائق بچه‌ها اجرا میکنم.
تمام سعیم این است که در مسیر هدف‌های سلاله با طرح درس‌های خلاق گام بردارم.
با مسولیت پذیری و پر انرژی بودنم هوای همکارانم را دارم.☺️

ویدا نوری

انسان صبور و پر انرژی هستم.یادگیری کار ها و چیز های جدید را دوست دارم.در چالش هایی که با آن در کلاس روبه رو میشویم آرامش خود را حفظ میکنم و سعی میکنم با آرامش از آن چالش عبور کنم.از بودن کنار بچه ها لذت میبرم و دوست دارم هر روز بیشتر از روز قبل یاد بگیرم که چطور میتونم مربی بهتری برای کودک ها باشم.از وارد شدن به دنیای کودک ها و کار با کودک بسیار حس خوبی دارم و خرسندم.

سارا هداوند

سعی میکنم در حیطه کاری با نظم و دقت عمل کنم. صبورانه و با مسئولیت پذیری در کنار کودکان حضور دارم.
توانایی بالایی در انجام چندین کار هم‌زمان دارم.

شادی رضایی

مهم‌ترین ویژگی من، گرفتنم از هر کسی حتی از بچه ها
سعی میکنم حواسم به اطراف باشه ‌روزم بدون اینکه حداقل یه چیز جدید یاد نگرفتم نگذره
به خصوص توی بحث توسعه فردی و زندگی و چیزی که به آرامشم اضافه کنه

فاطمه احمدی

ثبت جزئیات ، منظم و مرتب بودن و به موقع و با دقت انجام دادم کارهام برام همیشه اولویت است.

زری حسن‌پور

ما هم مثل شما منتظر هستیم ببینیم اینجا از ایشون چی قراره نوشته بشه !؟ 😁

لیلا ابراهیمی

ما هم مثل شما منتظر هستیم ببینیم اینجا از ایشون چی قراره نوشته بشه !؟ 😁

مریم میسمی

زمان در کنار کودکان رنگ و بویی دیگر دارد، تلاشم برای ماندگار کردن لحظاتی‌است که با دیدن‌شان چشم‌هایمان را ثانیه‌ای ببندیم و با یادآوری لحظه‌ای که گذشت اما باقی‌ماند خاطره‌هایمان را با تمام مزه‌‌اش مرور کنیم🥰

محبوبه رنجکش

ما هم مثل شما منتظر هستیم ببینیم اینجا از ایشون چی قراره نوشته بشه !؟ 😁

علی‌اصغر میرزایی

ما هم مثل شما منتظر هستیم ببینیم اینجا از ایشون چی قراره نوشته بشه !؟ 😁

الهام موسوی

از معدود خوبی های داشتن وسواس برای من این بود، که دقت و پیگیری تبدیل به بخش جدانشدنی اجرای وظایفم شد. در کارم با گوگل سرشاخ می‌شوم و دائم در حال یادگیری هستم. ضمنا به تاثیر قصد و انرژی خیر یک تیم حرفه‌ای برای تاثیرگذاری بهتر در این دنیا اعتقاد دارم.